Kolonie
Kolonie
Najciekawsze pomysły

Wyjedź na kolonie dla dzieci w miejsce, o którym od zawsze marzyłeś! Masz setki możliwości wyjazdów w góry, nad morze i jeziora, aby przeżyć niezapomniane wakacje życia razem z kolegami i koleżankami. Czekają na Ciebie atrakcje, organizowane przez wychowawców i instruktorów.

Aktualna oferta(PDF):

Telefon: (22) 251 41 25

E-mail: biuro@superpodroz.com.pl

ZAPRASZAMY
Obozy sportowe
Obozy sportowe
letnie i zimowe

Prawdziwi pasjonaci sportów nie wyobrażają sobie wakacji spędzonych bez odpowiedniej dawki ruchu. Co więcej, sport wymaga także ducha rywalizacji i odpowiedniej motywacji. Dlatego proponujemy obozy sportowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej zapalonych sportowców.

Aktualna oferta(PDF):

Telefon: (22) 251 41 25

E-mail: biuro@superpodroz.com.pl

ZAPRASZAMY
Narty i Snowboard
Narty i Snowboard
Wyjazdy rodzinne i obozy

Planujesz wyjazd na narty lub snowboard? Sprawdź naszą ofertę zorganizowanych wyjazdów narciarskich. Tylko u nas wyjazdy narciarskie indywidualne, rodzinne i firmowe. Organizujemy studenckie wyjazdy na narty i snowboard, wyjazdy rodzinne i profesjonalne obozy sportowe.

Aktualna oferta(PDF):

Wyjazd rodzinny na narty Biały Dunajec 02-08.02.2020
Wyjazd rodzinny na narty Biały Dunajec 9.02 - 15.02 2020, 16.02 -22.02.2020
Wyjazd rodzinny na narty Biały Dunajec 02-08.02.2020
Wyjazd rodzinny na narty Zakopane 9.02 - 15.02 2020, 16.02 -22.02.2020
Wyjazd rodzinny na narty Zakopane 12.01 - 18.01.2020 18.01 - 24.01.2020
Wyjazd rodzinny na narty Zakopane 26.01 - 01.02.2020

Telefon: (22) 251 41 25

E-mail: biuro@superpodroz.com.pl

ZAPRASZAMY
Zimowiska
Zimowiska
aktywny wypoczynek

Jesteśmy biurem podróży adresowanym również do najmłodszych i młodych podróżników. Naszymi głównymi obszarami działania są zimowiska oraz wycieczki dla dzieci i młodzieży. Stawiamy na aktywny wypoczynek, dlatego też wszystkie imprezy organizowane przez nas urozmaicane są atrakcjami godnymi naszej nazwy.

Aktualna oferta(PDF):

Zimowisko 02.02-08.02.2020
Zimowisko 26.01-01.02.2020
Zimowisko lubelskie 10.01-19.01.2020
Zimowisko lubelskie 20.01-25.01.2020
Zimowisko mazowieckie 07.02-16.02.2020
Zimowisko mazowieckie 17.02-23.02.2020

Telefon: (22) 251 41 25

E-mail: biuro@superpodroz.com.pl

ZAPRASZAMY
Wycieczki szkolne
Wycieczki szkolne
jednodniowe i wielodniowe

W naszej ofercie wycieczek szkolnych znajdziecie Państwo wiele interesujących propozycji. Wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, liczne grono stałych klientów oraz profesjonalizm, to nasze podstawowe atuty, dzięki którym Wasz wyjazd na pewno będzie doskonale zorganizowany.


Telefon: (22) 251 41 25

E-mail: biuro@superpodroz.com.pl

ZAPRASZAMY
Wycieczki
Wycieczki
krajowe i zagraniczne

Najlepsze wycieczki. Eventy, których nie da się zapomnieć. Indywidualne scenariusze imprez. Wyprawy pełne emocji i adrenaliny lub aktywny relaks i wypoczynek. Pikniki firmowe z mnóstwem atrakcji i zabawy. Programy dla VIP. Ekskluzywne wyjazdy dla partnerów biznesowych w najdalsze zakątki świata.

Aktualna oferta do pobrania(PDF):

Telefon: (22) 251 41 25

E-mail: biuro@superpodroz.com.pl

ZAPRASZAMY
Imprezy sportowe
Imprezy sportowe
turnieje i eventy

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy sportowe jak turnieje piłkarskie, imprezy i eventy integracyjne dla firm i grup. Każde wydarzenie sportowe jest inne, ale proces organizacji jest podobny. Podstawą sukcesu jest dobre planowanie. Dlatego przygotowaliśmy prosty przewodnik krok po kroku oraz przydatne narzędzia.

Telefon: (22) 251 41 25

E-mail: biuro@superpodroz.com.pl

ZAPRASZAMY